e-sigortam.net Hakkında ?

Bütçenize uygun sigorta tekliflerini görüntüleyin, uygun olanı seçin !

Felsefesi insanların hayatını kolaylaştırmak olarak .piyasaya çıkan e-sigortam.net , sigortacılık alanında yükselen bir grafik sürdürmektedir.

İnsanların artık her işini kendi halledebildiği bir dönemden geçtiğimizi göz önüne alırsak önemli bir ihtiyaç unsuru olan sigorta hizmetini de hiçbir yardım almadan, başkalarının yönlendirmelerine maruz kalmadan sigorta işlerini tek başına halledebilmelerini istiyoruz.

Bu konuda yaptığımız en önemli adımlardan biri de piyasada mevcut olan tüm sigorta şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak , hem müşterinin tüm sigorta tekliflerini pratik bir şekilde görmesini , hem de sigorta teklifi alırken ki güven ortamının oluşmasını düşündük.

Belki sektörde ilk olmayabiliriz fakat işimizi özenle yaparak kısa sürede öncü hale geldik !

Özellikle güvenilir ve popüler sigorta şirketlerini sitemizde barındırıyoruz.Çünkü kendimizin güvenmediği hiçbir şirketi sizlere de tavsiye etmemekteyiz.

Ayrıca sigorta işlemlerinin güvenle yapılmasının yanında hızlı da olmasını isteyenler için online teklif veren siteleri de listeledik.Bu sayede yerinizden kalkmadan online teklif veren siteleri görerek çok hızlı bir şekilde sigorta teklifinizi alabilirsiniz.

Neden Biz ?

Sigorta teklifi almadan önce hakkımızda bilmeniz gereken birkaç unsur var:

  • Tüm sigorta şirkletlerini görün
  • Online teklif veren siteleri görün
  • Şirketlerin tekliflerini karşılaştırın
  • Bütçenize uygun teklifleri inceleyin
  • Sigorta sektörüyle ilgili tüm haberler
  • Sigorta seçerken bilinmesi gerekenler

Sigortayla ilgili tüm haberleri ve sistemin işleyiş mantığını ülkemizdeki her bireye ulaştırma gayesiyle çok çalışarak, memnuniyet dolu geri bildirimler almak en büyük hedefimizdir.

Tüm sigorta sahiplerinin veya sigorta talep eden müşterilerimizin güven ve kolaylıkla sigorta işlemlerini halledebilmelerini sağlamak.Ayrıca bu kapsamda sigorta kültürünü tam benimsemelerini sağlamak.

“Her bütçeye uygun sigorta vardır, yeterki araştırın, analiz yapın, karşılaştırın !” sözüyle yola çıkarak, sigorta ihtiyacı olan her bireyi ihtiyaçları doğrultusunda en kolay şekilde çözüme ulaştırıyoruz.